Oblečení z Gatu

Sortiment oblečení v Gatu

V tomto obchodu najdeme opravdu spousty různého sortimentu, samozřejmě v Gatu najdeme spoustu oblečení, ale výjimkou nejsou ani různé módní doplňky. Z módních doplňků, bych mohl zmínit pár zajímavých věcí. Mezi módními doplňky najdeme například sluneční brýle, opasky různé doplňkové šperky jako například ozdobné náušnice, ozdobné náramky a řetízky. Dalšími doplňky nebo spíše již oblečením mohou být například různé stylové boty, kšiltovky, čepky samozřejmostí jsou i ponožky atp. V Gatu najdeme spoustu druhů oblečení jako nejrůznější trička, svetry, košile, kalhoty či tílka. Najdeme zde i sezónní věci, jako například podzimní či pro jiné období vhodné bundy, mikiny. V letních měsících je sortiment doplněn o nejrůznější bermudy, žabky či kraťasy. Výběr oblečení je zde opravdu široký, oblečení je obvykle designově velice krásné a většině lidí skvěle sedne.

Košile

Košile z obchodu Gate Jednou z hlavních částí oblečení v sortimentu této prodejny jsou košile. Košile, které Gate, nabízí, rozhodně nepatří k těm, kterým často lidé říkají farmářské, prostě v nabídce oblečení Gatu nenajdete košili, která by vypadala jako koncept košilí před dvaceti lety. Košile v tomto obchodu jsou obvykle designově velice povedené, nejeden člověk v nich dokáže zařázit, obvykle mají motiv složený z nejrůznějších kostiček, různých velikostí a hlavně různých energických a moderních barev. Košile jsou v obchodě nabízeny ve velikostech S - XXL, ale pozor může se stát, že vám jedna košile XXL bude malá a druhá ideální. Gate, totiž košile a možná i jiné oblečení rozděluje ještě na minimálně další dva druhy a to, košile SLIM FIT a REGULAR FIT. Zatím jsem se s tímto označením setkal pouze u košilí a to jen s těmito dvěma druhy, s jinými druhy jsem se zatím nesetkal. Co jsem měl možnost vyzkoušet, košile ve velikosti M - SLIM FIT mi sedne ideálně, kdežto košile ve velikosti M - REGULAR FIT je taková volnější, prostě je taková vzdušnější, je širší v ramenech, rukávech atp. Samozřejmě jsou v nabídce oblečení, jak dámské tak pánské košile, na tomto obrázku je dámská košile pořízena v Gatu, někdy v srpnu roku 2012.

Svetry

Oblečení - svetr Gate Další velice oblíbenou a hodně stylovou části sortimentů je oblečení jako svetry, roláky atp. V sortimentu najdete nejrůznější jemné svetry, nejčastěji s pruhovaným motivem. Některé ze svetru jsou pěkně designově vymyšleny, někdy se totiž nejedná čistě o svetry, ale o takové svetry, které člověka co se dívá, trochu pomatou. Někdy jsou v místě výstřihu podšity látkou, která pak působí tak, že pod svetrem máte triko, nebo vám svetr udělá, například falešný límeček košile atp. Svetry jsou obvykle s dlouhým rukávem, v nabídce obvykle najdete svetry s různými jemnými či širokými pruhovanými motivy. Můžete si také vybrat spoustu barevných variant, některé svetry jsou v odstínech střídmých barev a působí velice luxusně. Některé jsou zase naopak kombinací tmavých a živých či reflexních barev, takové svetry se mohou dokonale hodit například na parket nejrůznějších diskoték, kde pod UV světly dokážou dělat obrovskou parádu. V nabídce najdete klasické svetry, svetry s falešným podšitím, pullover svetry (prodloužené svetry), či svetry bez rukávů spíše takové svetrové vesty. Svetry jsou nabízeny jak v pánských tak dámských variantách a řekl bych, že například na triku mohou na podzim působit velice efektivně. Na obrázku, můžete vidět, pánský pruhovaný svetr zakoupený v obchodě Gate.

Rifle

Oblečení - rifle Gate Oblečení jako nejrůznější kalhoty, kraťasy, či rifle v Gatu najdete také. Na výběr je i dostatek nejrůznějších kraťas, například letní bermudy, či nejrůznější látkové kraťasy. Nabídku kalhot tvoří nejrůznější kalhoty pro každodenní nošení, například různé rifle, či různě barevné riflové kalhoty. Kalhoty jsou, stejně jako další oblečení nabízeny v přijatelných velikostech, nejmenší velikost je asi 30 a největší je něco přes 40. Díky tomuto rozptylu, se zde obleče štíhlý vysoký člověk, stejně jako štíhlý malý člověk, či silnější a vyšší jedinec. Kalhoty jsou moderních vzorů, najdeme zde i rifle s nejrůznějšími odřeninami a vyblednutími, které většinou vypadají opravdu velice dobře. V nabídce obchodu jsou samozřejmě dámské i pánské kalhoty, nejen riflové, v Gatu najdeme i spoustu jiných látkových a moderních kalhot. Letní kraťasy jsou nabízeny také ve spoustách variant, můžete si vybrat jakékoliv látkové, či sportovnější šusťákové kraťasy. Ale, zpět k riflím, já obvykle mám s riflemi problémy, kupuju dražší, kvalitnější rifle, protože, ty levné mi nesedí a opravdu nic nevydrží, s riflemi z Gatu mám docela dobré zkušenosti, nejsou sice tak kvalitní jako rifle výrobců, kteří se přímo na rifle specializují, ale jsou v poměru cena/pohodli/kvalita na hodně dobré úrovni. Na fotografii můžete vidět pánské rifle pro každodenní nošení, v šedě-modrém odstínu.

Toto není oficiální webová prezentace obchodního subjektu Gate. Informace, které zde najdete, nemusí odpovídat zkutečnosti, berte je pouze jako nepodložené informace.