Obchod Gate

Obchod Gate nabízí sortiment stylového oblečení za přijatelné ceny, obchody Gatu najdete po celé České republice, nejčastěji se vyskytuji v obchodních centrech či obchodních středicích velkých měst. Ovšem toto, nemusí být podmínkou, obchody Gate, najdete i v menších městech, nemusí to zrovna být Praha, Brno či Ostrava. Obchod Gate, najdete i v obchodních centrech jiných měst například v obchodním centru v Karviné, Olomouci či v Chomutově. Další výhodou obchodu Gate je odlišný sortiment v každé z jejich prodejen, ano opravdu, zajděte si třeba do Gatu v Praze 9 a poté do obchodu Gate na Václavském náměstí, možná budete stejně jako my překvapeni rozdílným sortimentem.

Interiér obchodu Gate

Interiér prodejen Gate, si zaslouží samotnou kapitolu. Já a většina lidí, s kterými jsem mluvil je s interiérem této prodejny nad míru spokojena. Design obchodu Gate je zařízen povětšinou jednoduše, stylově a přitom moderně. Zkoušecí kabinky jsou obvykle v zadní části obchodu kde můžete jít pouze po předložení oblečení obsluze kabinek, která vám vydá kartičku s číslem, na kartičce je kolik toho jdete zkoušet atp. Ale, jak jsem už sám vyzkoušel, tuto kartičku člověk dostává, jen když mají plno, v případě, že je v obchodě pár lidí, vás nikdo u kabinek nijak nekontroluje a neomezuje. Toto slouží k tomu, aby si lidé v kabince zboží neoblékli na sebe a jednoduše neodešli. Ale, k interiéru, kabinky jsou rozděleny obvykle dvě strany, jsou prostorné, ve všech prodejnách, které jsem zatím navštívil, byly z bílého lesklého, hluboce lakovaného laminátu. Který byl doplněn obvykle kovovými úchyty, háčky atp. V samotné kabince najdete jedno zrcadlo, ale po vystoupení z kabinky se můžete podívat ve velkém zrcadle, které je na zdi před těmito kabinkami. V této zóně určené ke zkoušení oděvů se cítíte velice dobře, nic vás nerozptyluje, v zrcadle vidíte jen bílé kabinky a černý koberec. Tato kombinace dokonale kontrastuje a člověka při rozhodování nijak negativně neovlivňuje. Po vstupu do obchodu Gate, obvykle ucítíte svěží, energickou vůni, v obchodě vás neotravují pachy jako v některých jiných obchodech. Váš pobyt je v těchto obchodech doprovázen, obvykle rychlou, energickou, taneční hudbou.

Exteriér obchodu Gate

Obchod Gate exterier foto U exteriéru tohoto obchodního řetězce není o čem mluvit, povětšinou vypadá asi takto. Obvykle kombinuje černou a tyrkysově modrou barvu. Samozřejmě jej jednoduše identifikujete podle loga, značky Gate. Jak již bylo řečeno, obchody této společnosti hledejte , v obchodních centrech nebo v obchodních zónách větších měst. Více by vám mohl pomoct náš malý přehled obchodních míst s touto prodejnou, určitě zde, nebudeme mít všechny, jen ty o kterých víme.

Obchody Gate

Praha
Gate Praha, Václavské náměstí 11
Gate Praha 4, Novodvorská 1800/136
Gate Praha 9, Veselská 663
Gate Praha 9, Chlumecká 765/6
Gate Praha 9, Českomoravská 2420/15a
Gate Praha 10, Nákupní 389/3
Brno
Gate Brno, Skandinávská 2
Ostrava
Gate Ostrava, Novinářská 6a
Ostrava, Rudná 114/3114
Olomouc
Gate Olomouc, Kafkova 1223/8
Gate Olomouc, Pražská ul. 255/41
České Budějovice
Gate České Budějovice, Nádražní 1759
Chomutov
Gate Chomutov, Dr. Farského 4732
Hradec Králové
Gate Hradec Králové, Dukelská třída 1713/7
Jihlava
Gate Jihlava, Hradební 1
Karlovy Vary
Gate Karlovy Vary, Kapitána Jaroše 375/31
Karviná
Gate Karviná - Fryštát, Nádražní 1936
Kladno
Gate Kladno, Arménská ul.
Kolín
Gate Kolín, Rorejcova 906
Liberec
Gate Liberec, České Mládeže 456
Gate Liberec, Palachova 1404
Mladá Boleslav
Gate Mladá Boleslav, tř. Václava Klementa 1459
Most
Gate Most, Radniční 3400
Prostějov
Gate Prostějov, Konečná 23
Toto není, oficiální webová prezentace obchodního subjektu Gate. Informace, které zde najdete, nemusí odpovídat skutečnosti, berte je pouze jako informativní.