Gate Shop

Obchodní řetězec Gate, disponuje spoustou kamenných obchodů, jak již bylo řečeno, obchody gate neboli jak dnešní generace ráda říká shopy gate, najdete v nejrůznějších obchodních centrech různých měst. V těchto obchodních centrech najdeme množství shopů, nejčastěji zde jsou nejrůznější obchody s oblečením a různým fashion sortimentem. V těchto obchodních centrech se obchod Gate nejčastěji vyskytuje společně s obchody jako je Takko Fashion, C&A, Charles Vögele atp. Většina z těchto obchodů nemá internetové shopy, neboli E-shopy najdeme je pouze v kamenných prodejnách, proč je tomu tak?

E-shopy vs kamenné prodejny Gate

Oblečení je jeden z mála produktů, kde pořád lidé raději upřednostňují kamenné prodejny před různými internetovými e-shopy. Proč je tomu tak? Oblečení je produkt, který nosíme na sobě, každý z nás má trošku jinou postavu, jiný vkus a proto každý kus oblečení může na každém člověku vypadat naprosto jinak. Každý z nás určitě moc dobře zná ten pocit, když zkouší oblečení v kamenné prodejně, určitě se najde spousta lidí, kteří vždy vyzkouší oblečení v takové velikosti, jakou nosí klasicky, ale nakonec zjistí, že jim více sedí jiná velikost, nebo jim lépe sedí úplně jiný produkt. Dalším důvodem proč lidé místo e-shopu raději volí kamenné prodejny je, že nevíme, jak dané oblečení vypadá v realitě, obrázky samotné se mohou od reality docela hodně lišit. Většinou se obrázky konkrétního produktu neliší střihem či typem oděvu, ale osobně vím, že dost často mohou fotoaparáty nevěrohodně podat barvy konkrétního oblečení.

Co je cenově výhodnější, internetové shopy či kamenné prodejny?

V mnoha případech vychází zboží z internetových obchodů podstatně levněji, tato skutečnost platí i v případě e-shopu s oblečením. Taky se říká, že nakupováni v e-shopech je pohodlnější, bohužel v současnosti už ani tato skutečnost neplatí. Statistiky mluví jasně, oblečení je jeden z nejčastěji vracených produktů, při nákupu oblečení či jiných produktů na internetu, máte možnost zboží do 14 dnů vrátit. V souvislosti s oblečením je tato možnost využívaná asi nejčastěji. Lidé, kteří si oblečení koupí v prodejně jej většinou nevracejí, protože, si ho vyzkoušeli a jsou s ním plně spokojeni, kdežto lidé, kteří koupili oblečení na internetu, jej ve velké míře vracejí. Musí se proto znova trmácet na poštu a zboží poslat zpět do internetového obchodu, najednou je pohodlnost nakupování oblečení v e-shopech pryč. Proč tedy koupit oblečení v e-shopu? Já oblečení v e-shopu kupuju jen v případě, že je mnohonásobně levnější a mám ho předem v nějaké prodejně prohlédnuté či vyzkoušené.

Má Gate E-shop?

Mnoho z vás určitě zajímá, jestli řetězec Gate, má internetový obchod. Odpověď je jednoduchá v současnosti, tento řeťezec nabízející oblečení a různý fashion sortiment internetový obchod nemá, a bohužel ani nevíme, jak tomu bude do budoucna. Budete se muset smířit s nakupováním v kamenném shopu.

Toto není oficiální webová prezentace obchodního subjektu Gate. Informace, které zde najdete, nemusí odpovídat zkutečnosti, berte je pouze jako nepodložené informace.