Pobočky v největších městech

Gate má v České Republice více než 20 poboček, já sám vím minimálně o 20 pobočkách, myslím, že určitě nevím o všech, ale rád vám představím pobočky v těch největších městech. Řekneme vám kde v Praze, Brně či Ostravě najdete zrovna prodejnu obchodu Gate, díky našemu přehledu zjistíte, která pobočka vám je nejbližší a kterou můžete někdy při nákupech navštívit, protože jste o ni ani nevěděli. Samozřejmě si můžete tímto způsobem prohlédnout hodně druhů oblečení, protože jak už bylo řečeno, v každé prodejně Gatu najdete odlišné oblečení. V první prodejně, kterou v Praze navštívíte, najdete na 90% hodně jiné modely oblečení než v druhé pražské prodejně.

Gate Praha

V Praze najdeme, minimálně šest poboček obchodu Gate, teda aspoň o šesti pražských pobočkách vím. Jakmile se dozvím o další, samozřejmě ji sem milerád doplním.

První pražskou prodejnou je prodejna na Václavském náměstí, prodejna má adresu Václavské náměstí 11, přesněji se nachází se ve spodní části Václavského náměstí.

Druhou pražskou prodejnou je prodejna v Praze 4 na ulici Novodvorské, přesná adresa zní Praha 4, Novodvorská 1800/136, přesněji se obchod nachází v obchodním centru Novodvorská Plaza.

Třetí prodejnu najdeme v Praze 9, v Praze 9 najdeme, celkem tři prodejny společnosti Gate, první se nachází na ulici Chlumecké, přesná adresa je Praha 9, Chlumecká 765/6, prodejna se zde nachází opět v obchodním centru, obchodní centrum se jmenuje Centrum Černý Most.

Další prodejnou v Praze 9 je prodejna na adrese Praha 9, Českomoravská 2420/15a, tato prodejna sídlí v obchodní Galerii Harfa.

Třetí a poslední prodejnou obchodu Gate v Praze 9 je prodejna v Letňanech, tato prodejna se nachází na přesné adrese Praha 9, Veselská 663, prodejna se nachází v obchodním centru Letňany.

Poslední mně známá pražská prodejna se nachází v Praze 10, sídlí v Štěrboholech, přesná adresa je Praha 10 - Štěrboholy, Nákupní 389/3, obchod Gate se zde nachází v nákupním centru EuroPark Štěrboholy.

Gate Brno

V Brně vím, bohužel pouze o jedné prodejně obchodu Gate. V Brně najdeme, Gate na ulici Skandinávské, pobočka se zde nachází v Brněnském nákupním centru Avion Shopping Park. Přesná adresa této pobočky obchodu Gate je Brno - Dolní Heršpice, Skandinávská 2.

Gate Ostrava

V Ostravě jsou mi známy, dvě prodejny obchodu Gate. První prodejna se nachází v části Ostrava-Zábřeh na ulici Rudné, přesná adresa je Ostrava - Zábřeh, Rudná 114/3114. Prodejnu najdete v Ostravském nákupním centru Avion Shopping Park.

Druhou Ostravskou prodejnu najdeme v části Ostrava - Moravská a Přívoz, prodejna se zde nachází v obchodním centru Futurum, přesná adresa této ostravské prodejny Gate zní, Ostrava - Moravská a Přívoz, Novinářská 6a.

Toto není oficiální webová prezentace obchodního subjektu Gate. Informace, které zde najdete, nemusí odpovídat zkutečnosti, berte je pouze jako nepodložené informace.